امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16770
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۷
تعداد بازدید: 86
محمدرضا آشتیانی عراقی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص بودجه اوقات فراغت دستگاه‌ها گفت: تا جایی که بنده اطلاع دارم بودجه‌ای با عنوان بودجه ...

محمدرضا آشتیانی عراقی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص بودجه اوقات فراغت دستگاه‌ها گفت: تا جایی که بنده اطلاع دارم بودجه‌ای با عنوان بودجه اوقات فراغت دستگاه‌ها وجود ندارد و در لایحه بودجه دستگاه‌ها به صورت ریز به تمام موارد اشاره نمی‌شود.

وی ادامه داد: بودجه ای در رابطه با اوقات فراغت وجود دارد که دستگاه‌هایی که در ارتباط با این موضوع هستند مانند اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی و یا کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و دستگاه‌های مشابه ردیف‌هایی را دارند که برای اوقات فراغت می‌توانند از این ردیف‌ها استفاده کنند.

آشتیانی عراقی خاطرنشان کرد: بحث اوقات فراغت نیاز به آسیب شناسی دارد و با توجه به اهمیت خانواده و آداب فرهنگی حاکم بر خانواده‌ها، آسیب‌هایی که در این حوزه وجود دارد باید توسط دستگاه‌ها مورد بررسی قرار گیرد و برای رفع آن آسیب‌ها برنامه ریزی شود که شاهد انحراف از مسیر اصلی نباشیم.

وی ادامه داد: همچنین اقتضائات و نیازهای اقشار مختلف مانند جوانان،بانوان،کودکان و نوجوانان باید شناسایی شوند و در قبال اوقات فراغت این اقشار تمام دستگاه‌ها مسئول هستند به عنوان مثال سازمان گردشگری و میراث فرهنگی، اوقاف و امور مساجد و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هرکدام  مسئولیت‌هایی را دارند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه اوقات فراغت فرصت خوبی را در اختیار جوانان و خانواده‌ها قرار می‌دهد باید دستگاه‌های مرتبط شرایط بهتری را برای گذراندن اوقات فراغت فراهم کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها