امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16781
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۷
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار موسی امیری جانشین پلیس راهور نیروی انتظامی صبح امروز در نشست خبری جشنواره سراسری رسانه، ایمنی و فرهنگ ترافیک ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار موسی امیری جانشین پلیس راهور نیروی انتظامی صبح امروز در نشست خبری جشنواره سراسری رسانه، ایمنی و فرهنگ ترافیک گفت: فرهنگ را هنجارها در جامعه تعریف می‌کنند و فرهنگ هویت جامعه است. فرهنگ اساس یک تغییر اجتماعی است و اگر به دنبال تغییر در جامعه هستیم باید از عوامل گوناگونی که در تغییر فرهنگ مانند هنر و رسانه نقش دارد، استفاده کرد.

وی در ادامه گفت: دومین جشنواره سراسری رسانه، ایمنی و فرهنگ ترافیک در پلیس راهور نیروی انتظامی در حال برگزاری است که با هدف شناسایی و معرفی آثار در حوزه فرهنگ ترافیک و همچنین تقدیر از افرادی که با آثار خود در این حوزه فعالیت می‌کنند، برگزار می‌شود.

سردار امیری در ادامه افزود: اولین جشنواره سراسری رسانه، ایمنی و فرهنگ ترافیک در سال 88 به صورت محدودتری اجرا شده بود که امروز در 10 محور و با 10 عنوان آثار مکتوب وغیرمکتوب برگزار می‌شود.

وی در خصوص نحوه برگزاری جشنواره گفت: اختتامیه این جشنواره در هفته ناجا بین 13 تا 18 مهر ماه برگزار می‌شود و آثار قابل ارائه به این جشنواره اعم از مقاله، تیتر و خبر تولیدی،‌ مصاحبه، ‌گزارش، فیلم کوتاه، انیمیشن، تیزر تبلیغاتی، برنامه‌های تولیدی و فرهنگی، عکس، طنز و کاریکاتور است که علاقمندان می‌توانند تا دهم شهریور سال جاری آثار خود را به دبیرخانه همایش و به سایت www.rtmc.ir ارسال کنند.

وی در ادامه افزود: از این به بعد این جشنواره هر دو سال یک بار برگزار خواهد شد و آثاری که نقش مهمی در تغییر رفتار رانندگی برای مردم دارند با اهدای تندیس جشنواره و اهدای جوایز تجلیل خواهد شد.

سردار امیری گفت: البته این جشنواره دو بخش جمعی دارد که علاوه بر انتخاب آثار به ‌انتخاب رسانه برتر مدیر رسانه برتر، و همچنین خبرنگار برتر می‌پردازد و نمایشگاهی از آثار ارسالی در کنار این جشنواره برپا خواهد شد.

وی افزود: بخش بین‌الملل نیز با همکاری سازمان WHO با به نمایش گذاشتن آثار مطرح دنیا در حوزه ترافیک و ایمنی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار