امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16784
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۷
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی محمد اکبرزاده گفت: این طرح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی محمد اکبرزاده گفت: این طرح در تمام مدارس مقطع متوسطه استان با هدف ارتقای کیفیت آموزش و افزایش علاقه‌مندی دانش‌آموزان به تحصیل اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح، دانش‌آموزان به عنوان همکار و همیار معلم در اداره کلاس درس و ارائه مطالب درسی در زمان حضور یا غیبت معلم فعالیت می‌کنند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی تصریح کرد: دانش‌آموزان بر اساس توانمندی و علاقه‌شان انتخاب و وظایف آن‌ها جا به جا می‌شود.

خبر دیگری نیز حاکی است، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در کمیته پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و سوءمصرف مواد مخدر از تهیه و اجرای سند جامع پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی مدارس استان خبر داد.

محمد وحیدی همچنین از تهیه سند جامع پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی مدارس استان به عنوان کار پایه‌ای و علمی در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد یاد کرد.

وی گفت: این سند برای نخستین بار در آموزش و پرورش استان تدوین شده است و طرح‌ها و برنامه‌های سند با مشارکت والدین، کارکنان مدارس و دستگاه‌های مربوطه اجرا می‌شود.

وحیدی هدف از تدوین سند جامع پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی را ساماندهی، یکپارچه‌سازی طرح‌ها و خدمات پیشگیرانه در مدارس استان اعلام کرد.
انتهای پیام/63002/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها