امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 22
۰۴:۱۷
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16795
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۷
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی اعلام کرد: در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی اعلام کرد: در راستای اجرای بند 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی طی 24 ساعت گذشته با تشدید اقدامات کنترلی 30 دستگاه خودرو که خلافی بیش از یک میلیون تومان داشتند شناسایی و از تردد آنها جلوگیری شد.

وی با اشاره به اینکه یک درصد توقیف خودروها مربوط به خودروهای سنگین و کامیون‌ها بوده است، گفت: طبق قانون در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به 10 میلیون ریال برسد. پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند خودروی وی توقیف خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: به منظور ایجاد انضباط ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور درون شهری 18هزار و 979 دستگاه خودرو و 2 هزار و 177دستگاه موتورسیکلت متخلف در سطح تهران بزرگ طی شبانه روز گذشته اعمال قانون شدند.

رحیمی همچنین از اجرای طرح انضباط ترافیکی و تشدید برخورد با رانندگان و موتورسیکلت سواران متخلف خبر داد و گفت: مأموران راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اجرای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت موفق شدند 186دستگاه خودروی متخلف که مرتکب تخلفاتی چون حرکت خلاف جهت، به همراه نداشتن گواهینامه،نقص فنی،مخدوش بودن پلاک،سرعت و سبقت غیر مجاز،تخلفات حادثه ساز، شده بودند را توقیف و به پارکینگ منتقل کنند. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها