امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1680
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۸
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی برگزاری مراسمی تحت عنوان «تجلیل از خادمین سفرهای نوروزی» که روز جمعه 30 فروردین با حضور رئیس جمهور در ورزشگاه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در پی برگزاری مراسمی تحت عنوان «تجلیل از خادمین سفرهای نوروزی» که روز جمعه 30 فروردین با حضور رئیس جمهور در ورزشگاه آزادی برگزار شد، سیدجواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون که به عنوان مجری در این برنامه حضور داشت از سوی برخی سایت‌ها و رسانه‌ها مورد هجمه قرار گرفت.سید جواد هاشمی در این رابطه یادداشتی در اختیار خبرنگار سینمایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس قرار داده است که در ادامه از نظر می‌گذرد:
 *بنام حق*

برایم عجیب است که چرا با هر کسی مخالفیم نابودش می‌کنیم حتی اگر بالاترین مقام را داشته باشد برایم عجیب است که صبح با زنده باد، زنده باد به عرش می‌بریمش و بعدازظهر با مرگ بر او به زمینش می‌زنیم، چرا به هم احترام نمی‌گذاریم؟! ... خسته شدم از این همه تأیید و تکذیب! بنده در هیچ شرایطی نه برای پول و نه برای پست و مقام از شخص یا اشخاص حمایت نکرده‌آم، اما دوست دارم به همه احترام بگذارم، بگذارید نام ببرم، چه اشکالی دارد؟ به آقای هاشمی رفسنجانی، به آقای خاتمی و حتی به آقای احمدی‌نژاد که بیشتر از همه او را نقد کرده‌ام، این از سیاست من نیست از خصوصیات اخلاقی من است، اینقدر مرا متهم نکنید!، نه در گذشته و نه در حال و نه در آینده علی‌رغم پیشنهادات فراوان، پستی نگرفته‌ام و نخواهم گرفت، شرکت من در مراسم تجلیل از زحمتکشان خادم مردم در سفرهای نوروزی به هیچ وجه حمایت از شخص خاصی نبود و اعلام کرده بودم اگر قرار است فلانی بیاید یا کسی تبلیغاتی حرفی بزند جلسه را ترک می‌کنم، اما نه فلانی آمد و نه کسی تبلیغی حرف زد.

ای بابا ... تو را به خدا دست برداریم از این خصلت‌های زشت ...
سیدجواد هاشمی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها