امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16808
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 218
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، سید ناصر حسینی‌پور ظهر امروز در نخستین یادواره شهدای عملیات پد خندق در محل حسینیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، سید ناصر حسینی‌پور ظهر امروز در نخستین یادواره شهدای عملیات پد خندق در محل حسینیه ثارالله شهر یاسوج گفت: نقطه اوج حماسه هشت سال دفاع مقدس عملیات پد خندق است.

راوی کتاب پایی که جا ماند ادامه داد: این کتاب توانست تنها قطره‌ای از این دریای حماسه در پد خندق را به تصویر بکشد چراکه حماسه‌هایی در پد خندق اتفاق افتاد که هیچ دوربین و قلمی نتوانست آن را ثبت کرده و به تصویر بکشد.

رزمنده جوان حاضر در عملیات پد خندق در سال 67 تصریح کرد: همه بچه‌های حاضر در پد خندق برای خود یک کتاب هستند که باید خاطرات آن‌ها برای ثبت در تاریخ بازگو شود.

آزاده هشت سال دفاع مقدس با بیان خاطراتی از دلاورمردی جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در حماسه چهارم تیرماه سال 67 افزود: استراتژی تن در برابر تانک موجب به هم ریختن معادلات دشمن بعثی در این حماسه شد.

حسینی‌پور با انتقاد شدید از مسئولان فرهنگی کشور به دلیل آن‌چه که آن را سهل‌انگاری می‌دانست، تصریح کرد: در سال گذشته شش هزار مادر شهید از میان ما رفتند بدون این‌که خاطرات آن‌ها و فرزندان شهیدشان را ثبت کرده باشیم.

نویسنده کتاب معروف پایی که جا ماند از نداشتن یک مستند از شهدای این حماسه سخن به میان آورد و گفت: اگر امروز کسی نمی‌تواند در برابر گفتمان مقامت بایستد به دلیل همین رشادت شهیدان و ایثارگرانی است که ما خاطرات آن‌ها را به درستی ثبت نکرده‌ایم.

این رزمنده دفاع مقدس تصریح کرد: برخی مسئولان هنوز نمی‌دانند که یک مشت خاک شلمچه و طلاییه به اندازه همه کارهای فرهنگی آن‌ها اثرگذاری دارد.

این نویسنده خاطرات دفاع مقدس افزود: ثانیه به ثانیه حضور آزادگان ما در زندان‌های عراق نمونه‌ای از سبک زندگی اسلامی مورد نظر مقام معظم رهبری است که باید این خاطرات به هر نحو برای ماندگاری ثبت شوند.

انتهای پیام/2571/م30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار