امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16829
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علی ‌عسگری مشاور رئیس‌ جمهور منتخب در حاشیه جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام علی ‌عسگری مشاور رئیس‌ جمهور منتخب در حاشیه جلسه علنی امروز سه‌شنبه خانه ملت در جمع خبرنگاران درباره دیدار نمایندگان مجلس با حجت‌الاسلام روحانی گفت: نمایندگان زیادی از رئیس‌جمهور منتخب برای عرض تبریک تقاضای ملاقات داشتند.

وی با اعلام اینکه به دلیل برخی مسائل دیدار نمایندگان با رئیس‌جمهور منتخب به بعد از تعطیلات موکول شد، تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای آمدن آقای روحانی  قبل از مباحث مربوط به تحلیف، انجام نشده است.

عسگری با اشاره مجدد به دیدار نمایندگان با رئیس‌جمهور منتخب گفت: نمایندگان زیادی به عنوان یک نماینده یا نماینده استان یا یک کمیسیون این برداشت را داشتند که می‌توانند به صورت محدود با رئیس‌جمهور منتخب دیدار کنند که در این زمینه ما اعلام کردیم که دیداری عمومی خواهیم گذاشت.

مشاور پارلمانی رئیس‌ مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رئیس‌جمهور منتخب کابینه را در زمان رسمی اعلام می‌کند، مباحث مربوط به اعلام اسامی افراد حاضر در کابینه حجت‌الاسلام روحانی را تنها گمانه‌زنی دانست.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حجت‌السلام روحانی بعد شنیدن پیشنهادها و ارزیابی مسئله و لزوم توجه به تشکیل دولت فراجناحی تصمیم نهایی خود را می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها