امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16835
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۶
تعداد بازدید: 75
اسماعیل جلیلی نماینده مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

اسماعیل جلیلی نماینده مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به تشکیل هفت کمیته‌ در این فراکسیون، گفت: عضویت افراد در این کمیته ها بنا به انتخاب خودشان است.

وی با بیان اینکه دبیری این کمیته‌ها بر عهده آقای دستغیب است، خاطرنشان کرد: هر کمیته یک هیئت رئیسه خواهد داشت که روند حرکتی کمیته‌ را مدیریت می‌کند.

جلیلی بحث تعامل و بحث‌های مربوط به کابینه دولت جدید و ارائه پیشنهادات را از جمله کارکردهای این کمیته‌ها دانست و گفت: این کمیته‌ها تاکنون پیشنهادی به دولت ارائه نکرده‌اند و فرصت برای ارائه پیشنهادها وجود دارد، البته عمر این کمیته‌ها بستگی به روند حرکتی دارد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت درباره دیدار نمایندگان مجلس با رئیس‌جمهور منتخب اظهار داشت: قرار بود این دیدار هفته جاری برگزار شود اما به دلیل ناهماهنگی‌هایی، این دیدار به تعویق افتاد و به احتمال فراوان دیدار به بعد از تعطیلات مجلس موکول شد.

وی درباره گزینه معاون پارلمانی دولت آینده هم گفت: توافقی درباره این موضوع نشده و رایزنی‌ با فراکسیون و نمایندگان انجام نشده است؛ همه بحث‌های مطرح شده ضمنی است ولی یکی از گزینه‌های مطرح آقای علی عسگری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها