امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 168396
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۲۸
تعداد بازدید: 202
به گزارش «پیروان مــوعــود»، علمای شیعه بحرین نسبت به صدور حکم اعدام علیه انقلابیان این کشور واکنش نشان داده و تصریح کردند: در پرتو اوضاع ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، علمای شیعه بحرین نسبت به صدور حکم اعدام علیه انقلابیان این کشور واکنش نشان داده و تصریح کردند: در پرتو اوضاع کنونی و تکرار بی عدالتی و فقدان دادگستری مستقل از نظام سیاسی و همچنین تأکید سازمان های جهانی بر عدم وجود عدالت در بحرین، حکم اعدام شهروندان بر اساس همه معیارهای شرعی و قانون داخلی و خارجی کاملا باطل است.

آنان افزودند: زمان اعلام این احکام نیز نشان دهنده دخالت سیاسی در روند محاکمه و صدور حکم است. دخالت در این حکم چنان آشکار است که نیاز به دلیل و برهان ندارد.

در ادامه پیام آمده است: بر اساس وظیفه دینی و درخواست عدالت و استقلال دادگستری، لغو همه این احکام اعدام را خواستاریم و تأکید می کنیم که کشور بدون اصلاحات و بهبود وضع قانونی نمی تواند از ظلم و آشوب و ویرانی دور شود.

علمای بحرین تصریح کردند: استمرار و تأکید بر راه حل امنیتی و تشدید احکام قضایی نه تنها نمی تواند بحران را پایان داده بلکه اوضاع را پیچیده تر کرده و وطن و مصالح عالی بحرین را در معرض خطر قرار می دهد.

گفتنی است دادگاه آل خلیفه حکم اعدام سه تن از انقلابیان این کشور را به اتهام واهی دست داشتن در انفجارهای تروریستی صادر کرد.

آخرین اخبار
پربازدید ها