امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16840
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۶
تعداد بازدید: 93
علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جزئیات جلسه امروز سه‌شنبه کمیسیون آموزش مجلس را تشریح کرد.

وی با اشاره به طرحی برای تشکیل سازمان علم و فناوری گفت: این موضوع از نظر ساختاری به کمیسیون اجماعی و از نظر محتوایی به کمیسیون آموزش مرتبط است.

سلیمی با اشاره به اینکه آنچه در این باره در کمیسیون اجتماعی به تصویب رسید، مورد پذیرش کمیسیون آموزش و تحقیقات قرار نگرفت، تصریح کرد: طرح غنی‌تر و قوی‌تری در کمیسیون وجود دارد که براساس آن بنا شد ما بحث شورای ملی مهارت را دنبال کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت شورای ملی مهارت را در حد شورای عتف و استاندارد دانست و گفت: به دلیل مشکلات موجود در مباحث مربوط به مهارت آموزی بحث تشکیل سازمان ملی مهارت و شورای ملی مهارت را پیگیری خواهیم کرد.

وی تشکیل این شورا و سازمان را گام‌های بلندی در بحث مهارت‌آموزی دانست و از ارجاع بحث‌های مربوط به این سازمان و شورا به کمیته خاص خبر داد و گفت: در این جلسه کمیسیون آموزش موارد مربوط به این شورا و سازمان مورد بررسی قرار گرفت و به دنبال آنیم تا با آماده کردن آن این موضوع را به صحن مجلس ارائه کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها