امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16845
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۶
تعداد بازدید: 60
حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره جلسه عصر ...

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره جلسه عصر امروز (سه‌شنبه) کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در این جلسه برای عضویت در شورای کتابخانه عمومی کشور، آقایان سیدمرتضی حسینی نماینده قزوین و آقای پژمانفر نماینده مشهد به هیئت رئیسه معرفی شدند تا طی انتخاباتی که در صحن علنی برگزار خواهد شد، یکی از آنها به شورای کتابخانه عمومی کشور معرفی شود.

وی افزود: در ادامه جلسه، کلیات طرح تشکیل سازمان مهارت و فناوری که به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون فرهنگی ارجاع شده است، مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

نماینده گرگان در مجلس با اشاره بررسی طرح امنیت جانی شناگران در شهرهای ساحلی گفت: این طرح نیز به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون فرهنگی ارسال شده است.

طاهری افزود: اعضای کمیسیون بهداشت با توجه به اینکه سال گذشته لایحه توسعه، عمران دریا و ساحل در مجلس تصویب شده و تمام مواد طرح فعلی در آن مصوبه قید شده بود، با کلیات طرح امنیت جانی شناگران در شهرهای ساحلی مخالفت کردند.

وی تصریح کرد: البته کمیسیون فرهنگی دغدغه رعایت موازین اجتماعی و شرعی را در سواحل دارد و این موضوع را هم پیگیری می‌کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اظهارات منتسب به سخنگوی دولت درباره رجعت، گفت: با توجه به شناختی که اعضای کمیسیون فرهنگی از آقای الهام داشتند، اظهارات منتسب به وی را بعید و غیر واقعی می‌دانستند که البته خود ایشان هم توضیح دادند منظورشان با آنچه در رسانه‌ها مطرح شد، همخوانی نداشته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها