امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16849
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۶
تعداد بازدید: 59
علی مروی نماینده نیشابور و عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر ...

علی مروی نماینده نیشابور و عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر امروز (سه‌شنبه) این کمیسیون اظهار داشت: به درخواست برخی نمایندگان از وزیر نیرو برای پاسخ به برخی مشکلات موجود در حوزه انرژی دعوت کردیم که آقای نامجو امروز در جلسه کمیسیون حضور یافت.

وی افزود: نمایندگان درباره واگذاری شرکت‌های وزارت نیرو، از وزیر خواستند که این واگذاری‌ها با دقت و تدبیر بیشتری انجام شود که آقای نامجو هم این موضوع را پذیرفتند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در ادامه جلسه، بحث ادغام شرکت فاضلاب‌های شهری و روستایی مطرح شد که درخواست نمایندگان متوقف کردن این اقدام وزارت نیرو و انجام آزمایشی آن در چند استان کوچک بود.

مروی تصریح کرد: نمایندگان از وزیر نیرو خواستند ادغام شرکت فاضلاب‌های شهری و روستایی را به صورت پایلوت در 4 استان اجرایی کند و چناچه این طرح با مشکلی مواجه نشد، در کل کشور اجرایی شود.

وی در پایان اعلام کرد که وزیر نیرو و نمایندگان مجلس، بر سر اجرای آزمایشی ادغام شرکت‌های فاضلاب شهری و روستایی توافق کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها