امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1687
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۸
تعداد بازدید: 127
حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس برنامه‌های خود را تشریح ...

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس برنامه‌های خود را تشریح کرد.

وی با تاکید بر اینکه برنامه ام را از شش ماه پیش با کمک بسیاری از صاحب نظران و افراد خبره در حوزه طراحی تخصص و اجرا سوابق خوب و توان بالایی دارند تهیه کرده‌ایم.

این نامزد ریاست جمهوری یازدهم ادامه داد: این برنامه مبتنی بر سیاست‌های نظام مقام معظم رهبری و همچنین سند چشم انداز و برنامه پنجم توسعه تدوین شده و دولت آینده نیز باید نصف برنامه را که باقی مانده است اجرا کند.

وی تاکید کرد: این برنامه در 14 صفحه و 18 سیاست و 158 تدبیر و اقدام تدوین شده است. همچنین ما مقدمه ای را تدارک دیده ایم که پیام برنامه را منتقل می‌کند و گریزی به فضای کلی برنامه داریم.

حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی شعار دولتش را "قانون، تولید و اشتغال" دانست و گفت: دولت قانونمند، مردم ثروتمند و ایران قدرتمند هدف ما خواهد بود.

عضو ائتلاف پنج‌گانه اصولگرایان تأکید کرد: فعالیت‌ها و سیاست‌های ما یک پیام و روح دارد و آن را نیز از خواجه شیراز حافظ الهام گرفته‌ایم که «آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است/ با دوستان مروت با دشمنان مدارا» که بر پایه عزت، حکمت و مصلحت است.

               برای دانلود برنامه‌های حجت‌الاسلام پورمحمدی     کلیک کنید
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها