امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16871
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس صفرعلی براتلو در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه امروز توسط ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس صفرعلی براتلو در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه امروز توسط جمعی از فرمانداران و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی برگزار شد و مسئولان گزارش‌های خود را در حوزه مبارزه با مواد مخدر ارائه کردند.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد کمیته فنی تشکیل شود و نسبت به بررسی گزارش‌های مبارزه با مواد مخدر و راهکارهای حل این معضل اقدام کنند.

براتلو بیان داشت: برگزاری انتخابات متأسفانه موجب شد که کمتر به موضوع مواد مخدر طی ماه‌های گذشته پرداخته شود و به همین دلیل توزیع کنندگان و معتادان پر خطر در سطح شهر بیشتر شده‌اند.

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار تهران خاطرنشان کرد: طی هفته آینده جلساتی با سرداران ساجدی نیا، اصلانی و فتحی درخصوص تشدید مبارزه با مواد مخدر برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: فردا نیز 100 هزار کیلوگرم مواد مخدر در استان تهران امحاء می‌‌شود.

براتلو تأکید کرد: پارک‌های هرندی، فرح‌زاد و میدان شوش تجمع توزیع‌کنندگان مواد مخدر و معتادها شده است که طی روزهای آینده پاکسازی می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها