امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 168721
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 1159
همیشه واژه ها نا توانند از بیان عمق احساس و کلمه ناتمام از توصیف لحظه ها...

کسانی که امروز در سوگ عزیزانشان نشسته اند تا دیروز هرگز به مغزشان هم خطور نمی کرد که روزی می رسد و دیگر او را در کنارشان ندارند و این برای همه یکسان است، از مرگ راه گریزی نیست ولی هستند کسانی که در این میانه تصمیم می گیرند به مرگ خود هدف دهند و برای همیشه در یادها و چه بسا در دنیا زنده بمانند، این انتخاب هوشمندانه فقط و فقط دل دریایی و قلبی با خدا می خواهد تا در زمان مرگ زیبا بمیرند و جاودانه شوند.

آتش نشان، آتشی در جان دارد که خاموش شدنی نیست، آتشی که برای فرو نشاندن آتش از خانه و کاشانه دیگران خودش را به آتش می کشد تا با به خطر انداختن جان آتشینش، امنیت و سلامت را به هم نوعش هدیه دهد. آتش نشان، نشانش آتش نیست، فرشته است که برای نجات می آید و گاهی فدا می شود.

دو روز است که کشور به سوگ غم از دست دادن مظلومانه فرشته نشانان فداکاری نشسته است که برای نجات جان و مال هم وطنانش جان خود را فدا کردند.

قبل از هر چیز وقوع این حادثه اسف بار را محضر یگانه منجی عالم بشریت، امام زمان (عج) ، ولی امرمان امام خامنه ای و خانواده های داغدار ایشان تسلیت عرض می کنیم و از خداوند متعال برایشان درجات رفیع و آمرزش مسئلت داریم. 

باشد که شهادت روزی ما شود، ان شا الله

 

پایگاه خبری مهدوی پیروان موعود

آخرین اخبار
پربازدید ها