امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16877
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 58
علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از افتتاح پالایشگاه لاوان خبر داد و گفت: امروز چهارمین پالایشگاه کشور که فرآورده‌ها و محصولات خود را ...

علی محمد شاعری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از افتتاح پالایشگاه لاوان خبر داد و گفت: امروز چهارمین پالایشگاه کشور که فرآورده‌ها و محصولات خود را با استاندارد یورو 4 تولید می‌کند افتتاح می‌شود.

معاون سازمان محیط زیست افزود: پالایشگاه لاوان چهارمین پالایشگاهی است که سوخت و محصولات خود را مطابق با استاندارد یورو 4 تولید و عرضه می‌کند.

وی با اعلام اینکه محصولات پالایشگاه لاوان بنزین یورو 4 است، اضافه کرد: ظرفیت تولید این پالایشگاه روزانه بیش از 2 میلیون لیتر  است.

شاعری یادآور شد: پیش از این سه پالایشگاه در کشور اقدام به تولید بنزین یورو 4 می‌کرد که با پیوستن پالایشگاه لاوان به جمع این سه پالایشگاه ظرفیت تولید بنزین یورو 4 در کشور افزایش می‌یابد.

این مقام مسئول بیان داشت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتتاح پالایشگاه تبریز و اصفهان و به دنبال آن افزایش ظرفیت تولید بنزین یورو 4 در کشور باشیم.

وی خاطرنشان کرد: این امر نوید بخش حرکتی مهم  و اساسی در جهت بهینه‌سازی مصر سوخت، کاهش آلودگی محیط زیست و مصرف انرژی و همچنین افزایش راندمان و بهره‌وری انرژی در کشور است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها