امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16887
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۱
تعداد بازدید: 88
سردار موسی امیری، جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درخصوص تعویض گواهینامه‌ها به خبرنگار انتظامی فارس گفت: قوانین تعویض گواهینامه‌ها از سال پیش با ...

سردار موسی امیری، جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درخصوص تعویض گواهینامه‌ها به خبرنگار انتظامی فارس گفت: قوانین تعویض گواهینامه‌ها از سال پیش با مصوبه هیئت وزیران در دستور کار قرار گرفته و گواهینامه‌ها در پنج گروه پایه یک، پایه دو، پایه سه، ویژه و موتورسیکلت قرار می‌گیرد.

وی در ادامه گفت: برای اجرایی کردن این مصوبه، معاونت فن‌آوری و اطلاعات پلیس راهنمایی و رانندگی نیاز به ایجاد یک نرم‌افزار سراسری داشت که این مسئله در حال حاضر انجام شده و طراحی گواهینامه جدید با طرح و رنگ جدید متناسب با گروه‌بندی‌های ذکر شده انجام شده است.

سردار امیری در ادامه گفت: در طرح تعویض گواهینامه‌ها در مرحله اول، گواهینامه‌های جدید برای افرادی که به تازگی موفق به گرفتن گواهینامه می‌شوند صادر می‌شود و همچنین افرادی که گواهینامه‌شان را تعویض و تمدید می‌کنند این گواهینامه‌ها را دریافت می‌کنند.

وی افزود: در مرحله دوم فراخوانی گذاشته می‌شود که گواهینامه‌های قبلی که به صورت کاغذی و یا هوشمند بوده‌اند جمع‌آوری می‌شوند که جمع آوری گواهینامه‌های کاغذی در اولویت قرار دارد، این تعویض با دو هدف تغییر و جمع‌آوری گواهینامه‌های رانندگی صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها