امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 168898
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۸:۴۵
تعداد بازدید: 509
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که پیش‌تر بیان کرده بود که «اگر مردم ایران آزاد بودند شلوار جین می‌پوشیدند!» در پیام ویدئویی از جریان خاصی در ایران حمایت کرد.

به گزارش پیروان مـوعـود؛بنیامین نتانیاهو اخیرا پیام تصویری به مردم ایران با هدف دیپلماسی عمومی مخابره کرده است. نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که در سال 92 در گفتگو با بی‌بی‌سی‌ فارسی بیان کرده بود که ایرانیان آنقدر آزاد نیستند که حتی شلوار جین بپوشند و مورد تمسخر کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته بود[1] اینک با هدف اثرگذاری بر مردم ایران به نکات قابل توجهی اشاره کرده که در کلیت این پیام می‌توان دفاع تمام قد وی از جریان فتنه را مشاهده کرد.

درواقع نتایاهو با این پیام ویدئویی بیش از اینکه بتواند بر روی مردم ایران اثرگذار باشد پیشینه و اساس عوامل فتنه را که با شعارهایی چون «‌نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران» و «انتخابات بهانه‌ است، اصل نظام نشانه است» به اردوکشی خیابانی پرداختند، رسوا ساخت.

این موضوع در جایی که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بدون اشاره به جنایات گروه‌های تکفیری تحت حمایت غرب در سوریه، جمهوری اسلامی ایران را متهم نمی‌نماید که پول مردم ایران را خرج یک کشتارگر جمعی چون بشار اسد می‌کند!، به وضوح قابل مشاهده است.

 

 موضع اصلاح‌طلبان در برابر حمایت نتایاهو از اقداماتشان چیست؟/ چرا شعار «‌نه غزه نه لبنان ... »‌ اسرائیلی است؟

البته نتانیاهو پیشتر نیز بیان کرده بود که از نابودی داعش حمایت نمی‌کنیم و از اینکه تروریست‌های تکفیری وضعیت اسف‌باری را در سوریه و عراق به‌وجود آورده‌اند ابراز خرسندی کرده بود. [2]

جالب اینجاست که در آن زمان نیز بسیاری از کارشناسان سیاسی از اسرائیلی بودن شعار «نه غزه،‌ نه لبنان» در حوادث پس از انتخابات سال 88 سخن گفته بودند.

این سخنان به خوبی نشان می‌دهد که نتانیاهو و رژیم‌ غاصبش چطور در جریان حوادث سال 88 خوشحال و امیدوار شدند و امروز نیز به وضوح بیان می‌کنند که امیدوارند حوادث تلخی مانند وقایع فتنه به‌وجود بیاید تا مطامع آنان در ایران برآورده شود و از جمله افعالی که اصلاح‌طلبان در سال 88 در حمایت از فتنه انجام دادند، مورد تایید و حمایت رژیم کودک‌‌کش صهیونیستی است.

از این رو بایستی دید که جریان اصلاح‌طلب که همواره از برائت از فتنه طفره رفته و بعضا به دنبال رفع حصر سران فتنه است، حمایت نتانیاهو از این جریان سیاسی را چگونه توجیه می‌کند. به هر جهت آنچه از فحوای سخنان نخست وزیر رژیم صهیونیستی برمی‌آید فتنه سال 88 که نتیجه عملکرد جریان اصلاحات پس از انتخابات سال 88 بود اسرائیل را امیدوار کرد تا منافع این رژیم در ایران تامین شود.[1] http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920713001648

[2] http://www.isna.ir/news/93082613371

آخرین اخبار
پربازدید ها