امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16899
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از «آلترنت»، گروهی از مأموران پلیس «شیکاگو» در اقدامی یک مرد بی‌گناه را مورد آزار جنسی قرار دادند تا او را وادار کنند ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از «آلترنت»، گروهی از مأموران پلیس «شیکاگو» در اقدامی یک مرد بی‌گناه را مورد آزار جنسی قرار دادند تا او را وادار کنند که اعتراف کند در حلقه یک باند مواد مخدر بوده است.

در یک طرح دعوی علیه این مأموران پلیس آمده است که «آنجل پرز» یک راننده آمریکایی در اکتبر 2012 توسط مأموران پلیس شیکاگو مورد حمله قرار گرفت و از خودرویش بیرون کشیده و دستگیر شد.

این گزارش ادامه می‌دهد که مأموران پلیس این راننده بی‌گناه را مورد بازجویی قرار می‌دهند و او را وادار می‌کنند تا اعتراف کند با قاچاقچیان مواد مخدر و سارقین ارتباط دارد و این در حالی بود که پرز می‌گفت هیچ ارتباطی با این اتهامات ندارد و مدام درخواست وکیل می‌کرد اما پلیس هیچ توجهی به او نشان نداد.

پرز گفت که پلیس او را آزاد کرد اما روز بعد با او تماس گرفتند و به او گفتند که دستگیری او اشتباه بوده است و باید برگه‌هایی را امضا کند تا پلیس خودروی وی را توقیف نکند اما زمانیکه پرز در محل حاضر شد، پلیس مجددا به او حمله کرد و او را دستگیر کرد.

بر اساس این گزارش، وقتی پرز به اداره پلیس منتقل شد، دست و پاهایش را بستند و او را حبس کردند و سپس 6 افسر پلیس وارد اتاق شدند و به طور مداوم او را تهدید کردند که او را حبس می‌کنند تا توسط گروههای خلافکار مورد تجاوز قرار گیرد و همچنین تهدید کردند اگر با پلیس همکاری نکند، علیه او پرونده‌سازی سازی می‌کنند.

در طرح دعوی علیه پلیس شیکاگو آمده است که پلیس سپس شروع به آزار جنسی دادن وی کرد و در حالی که به این مرد بیگناه تجاوز می‌کردند، بلند بلند می‌خندیدند و پرز که تحمل این تجاوز جنسی را نداشت، موافقت کرد که با پلیس همکاری کند.

این مرد آمریکایی در نهایت مجبور شد به یکی از دوستان خود تماس گیرد و به او بگوید که می‌خواهد هروئین خریداری کند و سپس از دوست خود هروئین خرید و علیرغم آنکه با پلیس همکاری کرد، پلیس از او خواست اقدامات بیشتری انجام دهد و پرز امتناع کرد و یکی از افسران پلیس به نام لوپز به طور دائم با پرز تماس گرفت به طوریکه پرز در نهایت با مقامات مستقل نظارت بر پلیس تماس بگیرد.

پرز و وکلای وی هم‌اکنون به دنبال اقدامات تنبهی برای این نیروهای پلیس هستند زیرا هرگز توسط پلیس مجرم شناخته نشد.

بر اساس این گزارش، دپارتمان پلیس شیکاگو سابقاً نیز در اقدامات خشونت‌آمیز و وحشیانه مشارکت داشته است و در یکی از این موارد، «جان برگ»، افسر سابق پلیس به 40 سال حبس در زندان محکوم شد زیرا به صورت روزانه از شکنجه علیه زندانیان استفاده می‌کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها