امروز : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 169016
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۲۱:۳۲
تعداد بازدید: 591
به پیروان مــوعــود، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به تداوم حملات عربستان، مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در شمال صحرای میدی در شمال استان حجه را ...

به پیروان مــوعــود، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در پاسخ به تداوم حملات عربستان، مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در شمال صحرای میدی در شمال استان حجه را با یک فروند موشک زلزال 1 هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی گفت که در پی این حمله شماری از مزدوران ارتش سعودی کشته و یا زخمی شدند.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن همچنین در ادامه عملیات تلافی‌جویانه خود، مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در شمال صحرای میدی را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار دادند.

یک منبع نظامی گفت که یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز پنجشنبه مرکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در پایگاه الرمضه در جیزان را گلوله‌باران کرد.

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن روز پنجشنبه همچنین پایگاه‌های الشبکه، المدبره، الحوش، جنوب المعنق، و تپه القمامه در جیزان را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار دادند.

عربستان سعودی ضمن ائتلاف با برخی کشورهای عربی منطقه از ششم فروردین 94 حملات گسترده علیه یمن را کلید زد تا از این طریق بتواند «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن را به قدرت بازگرداند که این حملات به جز ویرانی یمن و کشتار هزاران انسان بی‌گناه نتیجه‌ای برای رژیم سعودی نداشته است.

گزارش مشرق

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها