امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16910
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه دیلی‌تلگراف، کاهش بودجه‌های عمومی در بریتانیا به سرویس‌های جاسوسی این کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه دیلی‌تلگراف، کاهش بودجه‌های عمومی در بریتانیا به سرویس‌های جاسوسی این کشور نیز رسیده، به نحوی که قرار است میلیون‌ها پوند از بودجه «ام‌آی‌6»، «ام‌آی5» و «دفاتر ارتباطات دولت بریتانیا» کم شود.

این در حالی است که «جورج آزبورن» وزیر دارایی بریتانیا روز گذشته وعده داده بود در بازنگری بودجه سال 2016-2015، بودجه برنامه‌های ضدتروریسم اداره پلیس کاهش نیابد. این بازنگری قرار است فردا انجام شود.

آنطور که دیلی‌تلگراف گزارش داده، کاهش بودجه این سه سازمان ارشد اطلاعاتی بریتانیا ممکن است تا 5درصد هم برسد. در این صورت مجموع بودجه سرویس‌های اطلاعاتی بریتانیا از زمان روی کار آمدن ائتلاف حاکم در این کشور، 17درصد کاهش یافته است.

«هازل بلیرز» عضو کمیته امنیت و اطلاعات مجلس عوام می‌گوید: کاهش بودجه چشم‌گیر این آژانس‌ها مایه نگرانی است. آن‌ها برای کسب اطمینان از اینکه همه اقدامات تروریستی را تحت نظر دارند، تحت فشار شدید قرار دارند.

این کمیته سال گذشته هم نسبت به کاهش بودجه دستگاه‌های اطلاعاتی هشدار داده و اعلام کرده بود این ادارات از قبل هم با مشکلات بودجه‌ای روبرو هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها