امروز : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 17
۲۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 169144
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 509
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اینکه دانشجویی در گوشه‌ای از کشور در دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی حرفی می‌زند شما به چه حقی در کمیته انضباطی برخورد می‌کنید، مگر اینها بی صاحب هستند و کسی را ندارند.

به گزارش پیروان موعودسردار غلامحسین غیب‌پرور  رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز در کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی بسیج دانش‌آموزی که در ساختمان قدیم مجلس برگزار شد، با اشاره به فضای مجازی اظهار داشت: بسیج دانش‌آموزی باید در شبکه‌های اجتماعی حرف داشته باشد و نمی‌شود دشمن سرش را پایین اندازد و هر صحنه غیر اخلاقی و مبتذل را برای ما درست کند، پس ما چه کاره هستیم.

وی افزود: اینکه یک دانشجوی انقلابی حرف می‌زند، چه حقی دارید که او را به کمیته انضباطی فراخوان می‌کنید و از همینجا اعلام می‌کنم خدا می‌داند اگر متوجه شویم به یک دانش‌آموز و دانشجوی انقلابی برخورد خلاف حق و اخلاق شود، منِ کوچکترین، تمام‌قد در برابر آن دستگاه می‌ایستم.

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: دانشگاه مکان محترمی است و همه به آن احترام می‌گذاریم اما مراقبت کنند که حرکات زیرپوستی دارد انجام می‌شود.

وی ادامه داد: چرا با دانشجو مخالفت می‌شود و اگر حرف خلاف حقی زده است بسیار خب اما چهارچوب و موازین دارد. اینکه دانشجویی در گوشه‌ای از کشور در دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی حرفی می‌زند شما به چه حقی در کمیته انضباطی برخورد می‌کنید، مگر اینها بی صاحب هستند و کسی را ندارند، اصلاً اینطور نیست.

آخرین اخبار
پربازدید ها