امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16937
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 105
جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه خود که یک نسخه آن در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار گرفت، اقدام "تروریستی ...

جنبش یاران انقلاب 14 فوریه بحرین در بیانیه خود که یک نسخه آن در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار گرفت، اقدام "تروریستی جنایتکارانه گروههای تروریستی تکفیری در حمله به خانه علامه شیخ حسن شحاته از علمای بزرگ شیعه و پیروان مکتب اهل بیت (ع) در مصر را محکوم کرد".

این بیانیه افزود: جنبش یاران 14 فوریه بحرین محمد مرسی رئیس جمهوری مصر را مسئول مستقیم و کامل شهادت علامه حسن شحاته و چهار شهید دیگر می داند زیرا این جنایت دو هفته بعد از حضور مرسی در کنفرانس سران القاعده و تکفیری ها صورت گرفت؛ کسانی که در حضور مرسی اعلام کردند که شیعیان کفار و نجس و خارج از امت اسلام هستند اما مرسی درقبال این سخنان سکوت کرد و دست روی دست گذاشت.

در این بیانیه آمده است که محمد مرسی و دولت وی فتنه طائفه ای و مذهبی را تحریک  و اهداف آمریکا و انگلیس و توطئه حکومتهای سعودی و آل ثانی در قطر را اجرا می کند.

این بیانیه همچنین "به مسئولان مصری درخصوص وقوع کشتار و جرائم جنگی و نسل کشی جدید علیه شیعیان و پیروان مکتب اهل بیت (ع) در این کشور هشدار داد".

این بیانیه خواستار خویشتنداری ملت مصر بویژه شیعیان این کشور و نیفتادن آنها در باتلاق فتنه طائفه ای و مذهبی شد که آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی از طریق حکومت های قبیله ای در ریاض، دوحه، منامه و آنکارا بدنبال آن هستند و همچنین خواهان وحدت و انسجام بیشتر و مودت بین مسلمانان شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها