امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۱۷:۳۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16949
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مدتی است پیش تولید سومین ساخته بلند سینمایی منوچهر هادی آغاز شده است. هادی در این فیلم تلاش دارد از بازیگران سرشناس ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مدتی است پیش تولید سومین ساخته بلند سینمایی منوچهر هادی آغاز شده است. هادی در این فیلم تلاش دارد از بازیگران سرشناس بهره ببرد در همین راستا حامد بهداد، پارسا پیروزفر و نیکی کریمی برای ایفای نقش‌های اصلی فیلم برگزیده شده‌اند.

به نظر می‌رسد یکتا ناصر نیز که برای فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» منوچهر هادی توانست موفق عمل کند و سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را از آن خود گرداند در سومین اثر کارگردان نیز حضور داشته باشد.

مسعود سلامی مدیریت فیلمبرداری این پروژه را برعهده خواهد داشت. فیلمنامه  «زندگی جای دیگری است» را منوچهر هادی به همراه بابک کایدان و پدرام کریمی نوشته‌اند که مضمونی اجتماعی دارد.

فیلم داستان بهیار مجربی است که بیماران مبتلا به مرگ را احیا می‌کند اما اکنون مرگ به سراغ او آمده است...

نیکی کریمی و پارسا پیروز فر در دو فیلم «دختران انتظار» و «شبانه روز» همبازی بودند و «زندگی جای دیگری است» سومین تجربه همکاری این دو بازیگر خواهد بود.

«قرنطینه» و «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» به کارگردانی منوچهر هادی توانست مورد توجه منتقدان و کارشناسان قرار گیرد و جوایزی را از آن خود کند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار