امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16957
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، این مستند درباره گروهی از طلبه‌های جوان است که با دوچرخه به شهرها و روستاهای کشور سفر می‌کنند تا دین اسلام را ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، این مستند درباره گروهی از طلبه‌های جوان است که با دوچرخه به شهرها و روستاهای کشور سفر می‌کنند تا دین اسلام را بیشتر معرفی کنند.
مهرداد اصفهان‌پور تهیه کننده این مستند در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: چند سال است که یک گروه جوان طلبه با دوچرخه به شهرهای مختلف سفر می‌کنند و با برپایی نمایشگاه عکس، فیلم، مسابقات مختلف، گفت‌وگوهای جمعی و بطور کلی به سبک امروزی مسایل دینی را بیان می‌کنند به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برنامه‌ای درباره فعالیت‌های این گروه رکاب زن تهیه کنیم.
اصفهان‌پور با بیان اینکه مجموعه رکاب زنان مبلغ از 26 قسمت 15 دقیقه‌ای تشکیل می‌شود، افزود: در نظر داریم به همراه رکاب‌زنان طلبه به اطراف خوزستان، اصفهان و چهار محال بختیاری سفر کنیم.
وی مدت زمان هر سفر این گروه رکاب‌زن را حدود 16 تا 25 روز اعلام کرد و افزود: مبلغان طلبه در این سفر موضوعات مربوط به نماز، جهاد، مهدویت و بیداری اسلامی و بحث‌های مبتلا به امروزی را در قالب‌های متنوع و جذاب مانند فیلم، نمایشگاه عکس و مسابقه بیان می‌کنند.
«رکاب‌زنان مبلغ» به تهیه‌کنندگی مهرداد اصفهان‌پور کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که برای پخش در ماه مبارک رمضان از این شبکه تولید می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها