امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16958
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روپرت ساندرز فیلم جدید خود را براساس قصه کتاب فردریک فورسایت که هنوز منتشر نشده است، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روپرت ساندرز فیلم جدید خود را براساس قصه کتاب فردریک فورسایت که هنوز منتشر نشده است، کارگردانی می‌کند.

سایت اینترنتی ددلاین خبر می‌دهد که کتاب فورسایت برای ماه آگست امسال روی پیش‌خوان کتاب فروشی‌ها قرار خواهد گرفت.

اما مسئولان شرکت فیلم سازی چاکستون پیکچرز که نسخه دست‌نویس این کتاب را مطالعه کردند، بلافاصله امتیاز برگردان سینمایی آن را خریداری کردند.

کتاب فردریک فورسایت در جامعه معاصر اتفاق می‌افتد و یک درام دلهره‌آور پرتنش است. قصه این کتاب در ایالت ویرجینیا اتفاق می‌افتد.

یک سازمان فوق محرمانه به نام توسا در راس ماجراجویی‌های قصه کتاب«فهرست قتل» قراردارد. این سازمان یک ماموریت مهم و غیرممکن را در دستور کار خود دارد.

این ماموریت شامل پیدا کردن و کشتن افراد خطرناکی می‌شود که دولت آمریکا آنها را به عنوان عوامل مشکوک و خطرناکی معرفی کرده که برای این کشور می‌تواند مایه خطر باشد.

نام این افراد در فهرستی قراردارد که با نام فهرست قتل مشهور است و قرار گرفتن نام افراد در آن، به معنی نقطه پایان زندگی آنهاست.

زمانی که نام یک افسر عالی رتبه دریایی بازنشسته آمریکا در فهرست قتل قرار می‌گیرد، مشکلات سازمان مخفی توسا شروع می‌شود.

این افسر بازنشسته پدر یکی از ماموران عالی رتبه و ماهر سازمان توسا است، که ماموریت‌های مهم و موفقیت آمیزی را برای سازمان مورد نظر خود انجام داده است.

زمانی که این مامور حرفه‌ای متوجه می‌شود پدرش هدف تازه سازمان توسا است، به این سازمان پشت پرده و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا جان پدرش را از خطر مرگ نجات دهد.

تهیه‌کنندگان «فهرست قتل» از آن به عنوان اثری در مایه‌های درام اکشن و افشاگرانه «هویت بورن» که تبدیل به یک مجموعه فیلم پرفروش شد،یاد می‌کنند.

آنها هم اکنون به دنبال فیلم‌نامه نویس مناسبی هستند تا کار نگارش فیلم‌نامه اقتباسی «فهرست قتل» را به دست او بسپارند.ساندرز مدتی قبل «سفیدبرفی و شکارچی» را برای کمپانی والت دیزنی انجام داد.این فیلم فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها