امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۰۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16964
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یازدهمین کرسی تلاوت و اذان مسجد «امام‌حسین(ع)» با حضور «حسین فردی» ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس یازدهمین کرسی تلاوت و اذان مسجد «امام‌حسین(ع)» با حضور «حسین فردی» قاری بین‌المللی قرآن کریم سه‌شنبه 4 تیر‌ماه 1392 برگزار شد.
بنا بر این گزارش در این برنامه آیات 46 تا 56 سوره مبارکه «نور» و آیه 5 سوره مبارکه «قصص» و سوره «کوثر» به همراه  اذان ظهر به افق تهران توسط قاری برنامه تلاوت شد.

جدیدترین تلاوت «حسین فردی»/ سه‌شنبه 4 تیرماه 1392

 

این برنامه با همت شورای عالی قرآن و همکاری رادیو قرآن سه‌شنبه هر هفته در مسجد «امام‌حسین(ع)» به نشانی میدان «امام‌حسین(ع)»، مسجد «امام‌حسین(ع)» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس کرسی‌های تلاوت شورای عالی قرآن با برگزاری کرسی تلاوت اذانگاهی حسینیه «الزهرا(س)» آغاز و پس از آن این برنامه در مساجد بلال و «امام‌حسین(ع)» ادامه پیدا کرد، اما چندی است به دلیل کیفی‌سازی تلاوت‌ها پخش زنده از رادیو قرآن متوقف و تنها برخی از برنامه‌ها از این رادیو پخش می‌شود، البته مسئولان این برنامه از پخش زنده یکی از این برنامه‌ها در طول هفته تا به استاندارد رسیدن کرسی‌ها خبر داده‌اند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها