امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16973
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت مستقل فیلم سازی سومیت اینترتینمنت امر تولید فیلم را به عهده دارد. این شرکت چند سال است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت مستقل فیلم سازی سومیت اینترتینمنت امر تولید فیلم را به عهده دارد. این شرکت چند سال است که قصد تولید «هودینی» را دارد.

فیلم‌نامه اقتباسی این درام پرتنش شرح حال گونه را نوآ اوپنهایم براساس قصه کتاب پرخواننده «زندگی مخفی هودینی» نوشته است.

کتاب «زندگی مخفی هودینی» را ویلیام کالوش و لری اسلومان نوشته‌اند و بخش‌های مهمی از زندگی هنری هودینی را دربر می‌گیرد.

قصه این کتاب (که با استقبال بسیار بالای دوستداران کتاب و کتاب خوان‌ها روبرو شد) هنری هودینی را چیزی بیشتر از یک استاد شعبده‌باز و تردست ماهر به نمایش می‌گذارد.

نویسندگان کتاب از وی به عنوان یک جاسوس حرفه‌ای اسم می‌برند که در خدمت دو سازمان بزرگ جاسوسی دنیای غرب در دوران جنگ جهانی دوم بود و حکم یک مرد رنسانس را در سطح جهانی بازی کرد.

دین پاریسوت قبل از این «درخواست کهکشانی» را کارگردانی کرد و به زودی قسمت دوم اکشن دلهره‌آور و ماجراجویانه «سرخ 2» از وی به روی پرده سینماهای جهان می‌رود.

به گفته سایت سینمایی موویز،قبل از وی تهیه‌کنندگان فیلم مذاکراتی با جو رایت (آناکارنینا) و گری راس ( بازی‌های هانگر) برای کارگردانی «هودینی» کردند. این مذاکرات به نتیجه‌ای نرسید.

با انتخاب دین پاریسوت برای کارگردانی «هودینی» اینک تهیه کنندگان آن کار انتخاب بازیگر نقش هنری هودینی را آغاز کرده‌اند.

آنها امیدودارند بازیگر مورد نظر خود را تا اواسط فصل تابستان پیدا کنند. با انتخاب بازیگر اصلی «هودینی» کلید فیلمبرداری آن در اوایل فصل پائیز زده خواهد شد.

مسئولان شرکت مستقل فیم سازی سومیت اینترتینمنت گفته‌اند چند کشور اروپایی، لوکیشن‌های اصلی آن خواهند بود.

«هودینی» با هزینه تولید 40 میلوین دلاری جلوی دوربین می‌رود.شایعات حکایت از آن می کند که جانی دپبرای بازی در نقش هنری هودینی انتخاب خواهد شد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار