امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16984
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در دومین نمایشگاه اسماء حجت (عج) 40 پوستر از بین 404 پوستر و 8 اثر نقاشی‌خط که از بین 87 اثر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در دومین نمایشگاه اسماء حجت (عج) 40 پوستر از بین 404 پوستر و 8 اثر نقاشی‌خط که از بین 87 اثر رسیده به دبیرخانه انتخاب شده است به نمایش گذاشته می شود. همچنین 16 اثر پوستر و نقاشی‌خط در بخش غیر رقابتی نمایشگاه از 10 هنرمند شامل عین الدین صادق زاده، احمد آریامنش، خسرو روشن، علی تن، حسین نوروزی، ناصر جواهرپور، خلیل کوییکی، سید هادی سیدی و سید مجتبی عقیلی به نمایش گذاشته می شود.

صداقت جباری، عین الدین صادق زاده و حسین نوروزی داوری آثار نقاشی‌خط و صداقت جباری، کوروش پارسانژاد و محمد رضا دوست محمدی داوری آثار پوستر این نمایشگاه را بر عهده دارند.

این نمایشگاه به مناسبت ولادت حضرت مهدی (عج) از سوی مرکز هنرهای تجسمی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر تیرماه امسال در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

همچنین همزمان با افتتاحیه نمایشگاه اسماء حجت، در این مراسم برگزیدگان نمایشگاه «امام و مردم» که به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و پنجاهمین سال قیام پانزده خرداد برگزار شد، در رشته های نقاشی و پوستر معرفی می شوند و جوایز آنها اهدا می شود.

مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه نقاشی خط و پوستر اسماء حجت ساعت 18 روز چهارشنبه پنجم تیرماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار