امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16985
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 96
مهدی عظیمی‌میرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: براساس دستوری که پیش از این  نیز در فروردین امسال رئیس جمهور مبنی بر حل مشکل خانه سینما ...

مهدی عظیمی‌میرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: براساس دستوری که پیش از این  نیز در فروردین امسال رئیس جمهور مبنی بر حل مشکل خانه سینما داده بودند سازمان سینمایی و هیات بازگشایی خانه سینما دقیقا در راستای اجرای همین فرمان کار را به صنوف قانونی سینمایی واگذار کردند تا خودشان در این رابطه تصمیم نهایی را بگیرند.

وی افزود:بنابراین اکثر کسی می خواهد در خانه سینما نقشی داشته باشد چاره‌ای جز طی مراحل قانونی و قانونی شدن ندارد و صنوف قانونی سینمایی برای بازگشایی خانه سینما تصمیم‌گیری خواهند کرد.

براساس این گزارش، یکی از خبرگزاری‌ها امروز در مطلبی از نامه دوم رئیس جمهور به جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی مبنی بر تاکید بر بازگشایی خانه سینما پرده برداشت که معاون سازمان سینمایی و رئیس هیات بازگشایی خانه سینما تمامی فعالیت‌های انجام شده در این هیات را در راستای فرمان رئیس جمهور دانست.

هفته گذشته نیز هیات بازگشایی خانه سینما در نامه‌ای به مهدی عظیمی میرآبادی معاون امور فعالیت‌هایی سازمان سینمایی درخواست کرد تا با برگزاری مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی خانه سینما براساس اساسنامه مصوب سازمان سینمایی و چهارچوب قوانین و مقررات جاری موافقت شود که عظیمی نیز در پاسخ اعلام کرد:درخواست هیئت بازگشایی خانه سینما و اقدام صنوف قانونی بلامانع، منطقی و کارشناسانه است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها