امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 169874
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۰۸:۵۱
تعداد بازدید: 272
به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه، "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه در دیدار با مقامات ...

به گزارش گروه بین‌الملل پیروان مــوعــود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری سوریه، "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه در دیدار با مقامات عالی‌رتبه کشور گفت که یکی از مهمترین اهداف جنگ علیه سوریه ضربه زدن به تفکر ملی و مجبور کردن سوریه به عاری شدن از هویت عربی خود بوده، این در حالی است که سوریه بخشی از امت عربی بوده و آنها هرگز نخواهند توانست که به اهداف خود دست یابند.

وی به حمله موشکی اخیر آمریکا نیز اشاره کرد و گفت که حمله به فرودگاه الشعیرات در پی شکست تروریست‌ها در حومه حماة و پیشرفت نیروهای ارتش سوریه در شمال و شرق بوده است.

رئیس جمهور سوریه گفت: کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا همواره هرگاه که ارتش سوریه پیشروی بزرگی به دست می‌آورد در راستای مناقع تروریست‌ها اقدام می‌کند.

وی تأکید کرد تا زمانی که حتی یک تروریست به‌روی خاک سوریه وجود داشته باشد، جنگ علیه تروریسم متوقف نخواهد شد.

رئیس جمهور سوریه اضافه کرد: هم‌زمان به مقابله با سناریوی هدفمند کشورهای غربی برای ضربه زدن به وحدت و حق حاکمیتمان ادامه خواهیم داد و در عین حال به روند سیاسی در آستانه و ژنو با هدف جلوگیری از ریخته شدن خون مردم سوریه ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/.*

آخرین اخبار