امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16988
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۰۴
تعداد بازدید: 238
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این نمایشگاه شامل 17 قطعه عکس با موضوع عکاسی از قطره برگزار می‌شود. این عکس‌ها از بین بیش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این نمایشگاه شامل 17 قطعه عکس با موضوع عکاسی از قطره برگزار می‌شود.

این عکس‌ها از بین بیش از 30 هزار فریم عکس انتخاب شده‌اند. 8 عکس در اندازه‌ 60×40 سانتیمتر و 9 عکس در اندازه 70×50 سانتیمتر به صورت چاپ روی کاغذ عکاسی با قاب و پاسپارتو به نمایش گذاشته خواهند شد. این نمایشگاه پیش از این در نوروز 92 به مدت 17 روز در شهر زیرزمینی کاریز در جزیره‌ کیش برپا شد.

عکاس در بخشی از بیانیه‌ خود برای این نمایشگاه می‌نویسد: « دیدن دنیای پیرامون از دریچه‌ دوربین و بسیار نزدیکتر از دید طبیعی روزمره، نادیده‌هایی را برایم آشکار کرد که لذت آن برایم کمتر از یک کشف نبود. دنیایی که در کسری از ثانیه شکل می‌گیرد و هر بار شکل و حجمی تازه می‌سازد، بی‌هیچ شباهت و تکراری. همگی واقعیت‌هایی هستند که از دیدگان ما مخفی مانده‌اند. یک هستِ ناپیدا...، یک «پیدای پنهان» .... با دیدن این دنیای شگفت‌انگیز از خود می‌پرسم آیا ناشناخته‌ها را پایانی هست؟»

این نمایشگاه ساعت 17 در نگارخانه میرمیران خانه هنرمندان ایران گشایش می‌یابد و تا 12 تیرماه از ساعت 14 تا 21 ادامه دارد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها