امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 169894
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 402
به گزارش «پیروان مــوعــود»، القدس العربی همچنین نوشت: وزارت دفاع روسیه آمادگی خود برای اعزام نیروهای ویژه زمینی به سوریه را در صورت ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، القدس العربی همچنین نوشت: وزارت دفاع روسیه آمادگی خود برای اعزام نیروهای ویژه زمینی به سوریه را در صورت درخواست نظام این کشور به دمشق ابلاغ کرده و اعلام کرده است که این نیروها می توانند در پایگاههایی که نظام سوریه در آنها از سوی گروههای تروریستی تحت فشار هستند، مستقر شوند.

این روزنامه همچنین به نقل از این منابع همچنین مدعی شد که جنبه های فنی این اقدام از سوی روسیه آماده شده و منتظر فرمان ولادمیر پوتین پس از درخواست رسمی دمشق از کرملین  هستند.

روزنامه یاد شده در ادامه به نقل از این منابع ادعا کرده است که تهران از مدت ها پیش آمادگی خود برای اعزام نیروی زمینی به سوریه را در صورت درخواست بشار اسد، به نظام این کشور ابلاغ کرده است.

بشار اسد رئیس جمهوری سوریه در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک روسیه اعلام کرده بود که تاکنون نیازی به حضور نیروهای زمینی روسیه در سوریه نبوده است اما شاید در آینده و در صورت افزایش تررویست ها در سوریه و تغییر دشمنان، این موضوع مطرح شود اما تا این لحظه گمان نمی کنم که به این موضوع نیاز ی باشد.

 

آخرین اخبار
پربازدید ها