امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 169984
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۱۲:۰۸
تعداد بازدید: 524
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از پایگاه خبری العهد، اظهارات موشه یعلون وزیر جنگ سابق اسرائیل مبنی بر روابط با داعش موجب دستپاچگی ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از پایگاه خبری العهد، اظهارات موشه یعلون وزیر جنگ سابق اسرائیل مبنی بر روابط با داعش موجب دستپاچگی اسرائیل شد تا جایی که شبکه دو تلویزیون این رژیم با طرح این سوال که آیا یعلون اشتباه کرد؟ در صدد ایجاد شک و تردیدد در این مورد برآمد.

شبکه دو تلویزیون اسرائیل چند روز پس از انتشار خبر اولیه مربوط به اظهارات یعلون مبنی بر روابط اسرائیل و داعش، بار دیگر به این خبر پرداخته و این سوال را مطرح کرد: آیا موشه یعلون به اشتباه از روابط بین داعش و اسرائیل سخن گفت؟

پایگاه خبری این شبکه، بخش هایی از اظهارات روز شنبه یعلون در برنامه «شنبه فرهنگ» را منتشر کرد از جمله اینکه «ما نباید در سوریه دخالت کنیم»، «داعش یک بار به اشتباه به سمت ما تیراندازی اما بلافاصله عذرخواهی کرد».

بنابر اعلام این منبع، رسانه های اسرائیل و جهان پس از اظهارات یعلون این سوال را مطرح کردند:  کانال ارتباطی اسرائیل و داعش چیست؟

شبکه دو تلویزیون اسرائیل سپس اعلام کرد، اعتقاد منابع خارجی عکس اظهارات یعلون مبنی بر باز بودن کانال ارتباط بین اسرائیل و داعش است.

یعلون تا این لحظه از هرگونه توضیح و یا تاکید بر اظهارات خود خودداری کرده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها