امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 169998
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ساعت ۱۹:۴۹
تعداد بازدید: 575
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب، خسارت‌هایی به جاده ارتباطی تل عبطه به تلعفر وارد آمد و ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب، خسارت‌هایی به جاده ارتباطی تل عبطه به تلعفر وارد آمد و پلی که بر روی آن ساخته شده بود، تخریب شد به همین سبب نیروهای لجستیکی بسیج مردمی عراق با تمام نیرو و امکانات خود و با توجه به اهمیت این جاده استراتژیک وارد عمل شده و آن را بازسازی کردند تا خودروهای مردم و بسیج مردمی بتوانند از این پل عبور کنند.

حاج حیدر کرکوکی از مسؤولان یگان لجستیکی رزمندگان بسیج مردمی ترکمان در این باره گفت: من کار تدارکاتی انجام می‌‌دهم، این جاده،‌جاده‌ای استراتژیک میان موصل و تلعفر است، دیشب به دلیل بارش باران، سیلاب جاری شد و پل روی جاده را تخریب کرد، به همین سبب آمدیم اینجا را بازسازی و تعمیر کنیم، مردم هم پشت این پل تجمع کرده‌اند تا پل را تعمیر کرده و بعد بتوانند عبور کنند.

وی افزود : ما از کرکوک وسایل مورد نیاز نیروهای مردمی را جمع آوری می‌کنیم و اینجا می‌ آوریم و بین نیروهایبسیج مردمی توزیع می‌کنیم.

عدنان صدر یکی دیگر از فرماندهان بسیج مردمی ترکمانی از منطقه کرکوک گفت: ما بر اساس فتوای ‌آیت الله سیستانی به جبهه آمده‌ایم تا با داعش بجنگیم، در تلعفر شیعیان زیاد هستند و این جاده‌ همان راهی است که حضرت زینب(س) با کاروان اسرا از طریق آن به دمشق رفت.

این فرمانده بسیج مردمی عراق ترکمانی تأکید کرد: ما جان و مال ما همه را در راه اهل بیت(ع) فدا می‌کنیم.

وی افزود : ما اینجا با داعش می‌جنگیم،‌ داعش مورد حمایت رژیم صهیونیستی است. ما از آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم به خاطر حمایت‌هایشان تشکر می‌کنیم و از آیت‌الله سیستانی راضی هستیم که فتوای جهاد را صادر کرد، ما و همه مردم آمدیم که با داعش بجنگیم. ان شاء‌ا لله طی روزهای آینده ، تلعفر را آزاد خواهیم کرد و پرچم امام حسین(ع) را بر آن برافراشته خواهیم کرد.

عدنان صدر خاطر نشان کرد: ان شاء‌الله ،‌داعش تمام خواهد شد و از اینجا می‌رویم به هر کجا که داعشی و آمریکایی - صهیونیستی هست و با آنها خواهیم جنگید.

آخرین اخبار
پربازدید ها