امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17006
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۹
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران هدف از دیدار خود را از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، سردار اسماعیل احمدی‌مقدم شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران هدف از دیدار خود را از استان زنجان ارزیابی عملکردها اعلام کرد و اظهار داشت: این بازدید برای ارزیابی عملکرد نیروی انتظامی در نیمه برنامه پنجم توسعه کشور است.

وی به ارتقای وضعیت نیروی انتظامی در همه ابعاد اشاره کرد و افزود: این ارتقا در همه ابعاد از جمله آموزش، سازماندهی،استانداردسازی، اجتماعی و تحقیقاتی صورت گرفته است.

فرمانده نیروی انتظامی میزان وقوع اغلب جرم‌ها را در استان زنجان بسیار پایین دانست و اضافه کرد: درصد وقوع برخی جرم‌ها در این استان صفر است.

وی به موقعیت ویژه استان به لحاظ ترافیکی اشاره و تصریح کرد: آمار تلفات حوادث رانندگی از سال 84 کاهش قابل ملاحظه‌ای یافته است.

سردار احمدی‌مقدم با اشاره به کنترل انجام شده در مرزهای کشور یادآور شد، که این کنترل بر جرائمی مانند قاچاق کالا، مشروبات الکلی و مواد مخدر در استان زنجان تاثیر مستقیم گذاشته است.

وی تاکید کرد: در زمان انتخابات زنجان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور، بدون هیچ مورد امنیتی بود.

فرمانده نیروی انتظامی به کاهش قابل توجه اغلب جرم‌ها در کشور اشاره کرد و گفت: جرائمی مانند گروگانگیری، نسبت به دهه گذشته کاهش 70 درصدی را نشان می‌دهد.

وی به صفر شدن جرائم تروریستی در سال گذشته اشاره کرد و افزود: همه شاخص‌های امنیتی در کشور رو به بهبود است.

سردار احمدی‌مقدم با اشاره به اقدامات معاونت اجتماعی در مورد ساخت فیلم و فرهنگ‌سازی اضافه کرد: اقدامات فرهنگی تاثیرات قابل توجهی در بهبود فرهنگ ترافیکی در جامعه دارد.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی درصدد تقویت اقدامات فرهنگی از جمله برنامه‌هایی که اقدام به بهبود فرهنگ رانندگی می‌کنند، است.

فرمانده نیروی انتظامی به عملکرد پلیس بعد از انتخابات اشاره و اضافه کرد: اقدامات پلیس مانع تبدیل یک موضوع اجتماعی به مسائل امنیتی شده است.

وی عقلانیت و تدبیر را در اقدامات نیروی انتظامی یک استراتژیک عنوان و تصریح کرد: پلیس این کار را به عنوان محور دنبال می‌کند.

احمدی‌مقدم به تلاش پلیس برای آگاهی‌بخشی در جامعه در راستای پیشگیری از افتادن در دام مجرمان اشاره و اضافه کرد: در حوزه انتظامی هم خط ارتباطی 110، استقرار مرکز پلیس 110 در مراکز استان‌ها، کاهش زمان حضور در صحنه جرم از جمله اقداماتی است که پلیس در حوزه پیشگیری انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: اقدامات پلیس در حوزه عفاف و حجاب بیشتر فرهنگی است و در مواقعی با افراد برخورد می‌شود که این موضوع تبدیل به یک ناهنجاری اجتماعی شود.

فرمانده نیروی انتظامی از برنامه پلیس برای امن کردن تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها برای حضور مردم خبر داد و گفت: پلیس امنیت فضاهای تفریحی را برای حضور خانواده‌ها برقرار می‌کند.

وی به در پیش بودن ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: با توجه به اعتقادات دینی مردم همزمانی این ماه مبارک با تابستان به رعایت اخلاق در این ایام کمک می‌کند.

احمدی‌مقدم بیشترین وقوع جرم در حوزه اینترنت را نفوذ و هک اطلاعات شخصی و سرقت اطلاعات عنوان کرد و گفت: سرقت هویت هم در رتبه بعدی این نوع جرم قرار گرفته است.

انتهای پیام/73004/صا30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها