امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17024
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۹
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، علی نیکزاد در حاشیه آئین افتتاح 5154 واحد مسکن مهر شرق استان تهران با محوریت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، علی نیکزاد در حاشیه آئین افتتاح 5154 واحد مسکن مهر شرق استان تهران با محوریت شهرستان دماوند در جمع خبرنگاران افزود:تعداد قابل توجهی در مسکن مهر پردیس ثبت‌نام کرده‌اند و بسیاری از ثبت‌نام کنندگان هم واجد شرایط نیستند، به همین دلیل دستور بسته شدن یک ماهه سایت را دادم تا شرایط بررسی شود و افراد واجد شرایط شناسایی و ثبت‌نام انجام شود.

نیکزاد ادامه داد:اگر ظرفیت سایت مسکن پردیس هم تکمیل شود، ثبت‌نام در جایی دیگر انجام می‌شود.

*اصلاح طرح مسکن مهر حق مسلم این دولت است

نیکزاد در پاسخ به این سوال که آیا طرح مسکن مهر در دولت بعدی ادامه می یابد تاکید کرد:ادامه ثبت نام مسکن مهر بدان معناست که نهضت مسکن مهر ادامه دارد و دولت یازدهم این کار را انجام می‌دهد و البته اصلاح طرح مسکن مهر حق مسلم این دولت است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به احتمال تفکیک وزارت راه و شهرسازی و بازگشت به دوران پیش از ادغام، اظهار داشت: اگر دولت و مجلس تصمیم بگیرند که این وزارتخانه را تفکیک کنند،  همانطوری که ظرف 15 روز دو وزارتخانه مسکن و راه و ترابری در یکدیگر ادغام شدند در 15 روز هم این ادغام به وضع قبلی باز خواهد گشت.

به گفته وی،به عبارت دیگر هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد چنانچه در ادغام یک مورد خبر سوء نداشتیم و کار را پیش بردیم.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال فارس در مورد کنترل بازار اجاره‌بها خاطر نشان کرد: معتقدیم عرضه و تقاضا در بازار تعیین کننده است، در بحث مسکن در هر منطقه تهران که خانه بخواهید مسکن وجود دارد، اما تا قضیه مالیات اعمال نشود کنترل بازار اجاره مقداری سخت می‌شود.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها