امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17027
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۹
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار فارس، احسان مقدم ، مشاور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت:درراستای ابلاغ مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و لازم‌الاجرا بودن آن ...

به گزارش خبرنگار فارس، احسان مقدم ، مشاور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت:درراستای ابلاغ مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و لازم‌الاجرا بودن آن برای شهرداری قیمت جدید بلیت‌های سال 92 مترو تهران وحومه از امروز اعمال می شود.

وی با اشاره به اینکه قیمت بلیت تک سفره 4500 ریال و قیمت بلیت دو سفره 6500 ریال تعیین شده است، گفت: از امروز  همزمان با آغاز حرکت‌های مسافری در تمامی ایستگاه‌ها و خطوط مترو تهران و حومه اعمال می‌شود.

به گفته مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران نرخ بلیت تک سفره و دو سفره در سال گذشته به ترتیب 3500 و 5500 ریال بوده است.

مشاور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران «کارت‌ بلیت‌های اعتباری مبلغ‌دار» نیز شامل افزایش قیمت شده‌ است، افزود: شهروندان می‌توانند همچنان از کارت بلیت‌های اعتباری مبلغ بدون محدودیت زمان بهره‌مند شوند.

مقدم اضافه کرد: به ازای فروش هر بلیت اعتباری مبلغ‌دار مبلغ 12000ریال به عنوان ودیعه به صورت نقدی از خریدار دریافت و بنا بر تقاضای وی میزان مبلغ درخواستی در کارت اعتباری شارژ می‌شود.

وی همچنین ادامه داد: کارت بلیت‌های اعتباری مبلغ‌دار هر 30 دقیقه یکبار قابل استفاده بوده و مخصوص یک نفر است.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران همچنین به مسافران توصیه کرد در صورت استفاده از کارت بلیت مبلغ‌دار در شبکه مترو حتما هنگام خروج از ایستگاه مقصد کارت خود را در دستگاه‌های کنترل ارائه کنند. چرا که در این صورت بهای طولانی‌ترین سفر از اعتبار کارت بلیت آنها کسر خواهد شد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها