امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1704
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۴۸
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، محمد سعیدی‌کیا وزیر اسبق مسکن و شهرسازی که امروز در جمع دانشجویان ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، محمد سعیدی‌کیا وزیر اسبق مسکن و شهرسازی که امروز در جمع دانشجویان دانشگاه شهرکرد سخن می گفت، اظهار داشت: علت حضورم در دولت اول تمامی کابینه‌های انقلاب اسلامی به خاطر آن بود که رؤسای دولت هر دوره، به کار من باور داشتند و روحیه کاری مرا می پسندیدند.

وی در عین حال متذکر شد: علت آنکه در دولت‌های دوم هیچ یک از رؤسای جمهور حضور نداشتم، بدین خاطر بوده است که از اصول مدیریتی خودم کوتاه نیامدم.

سعیدی‌کیا همچنین عصر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد سخنرانی کرد.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود و راه برون رفت از این مشکلات، اظهار داشت: توریسم، یک لکوموتیو اقتصادی و البته سیاسی است.  

وی با اشاره به نحوه انتخاب معاونان خود خاطرنشان کرد: هیچگاه معاونانم را سیاسی انتخاب نکردم.
 
سعیدی‌کیا تأکید کرد: عقیده‌ام این بوده است که مسئولان را باید بر اساس وفاداری‌شان به انقلاب اسلامی و میزان کارآیی که در آنان وجود دارد، انتخاب کنم.

بر اساس این گزارش، این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری فردا یکشنبه نیز در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد سخنرانی خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها