امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۵:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17081
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۹
تعداد بازدید: 75
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزای فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد با صدور بیانیه‌ای  کشتار مظلومانه شیعیان در مصر را محکوم کرد.  در ابتدای ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزای فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد با صدور بیانیه‌ای  کشتار مظلومانه شیعیان در مصر را محکوم کرد. 

در ابتدای این بیانیه آمده است: کشتار ظالمانه و ددمنشانه پنج تن از برادران مسلمان و هم مذهبمان در کشور مصر، یقینا نه تنها حلاوت ولادت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را به کام شیعیان سراسر جهان، تلخ کرد که مطمئنا اتفاقی دردآور و جراحت‌بار بر قلب این امام همام نیز بود.

این تشکل دانشجویی در ادامه بیانیه خود تاکید کرد: بیداری اسلامی در کشورهای منطقه که به لطف روشنگری اسلام و راهنمایی کشورهای شیعه نشینی چون ایران و در سایه لطف الهی و «حجته علی خلقه» (مهدی صاحب الزمان) در حال شکل‌گیری است و مراحل ابتدایی خود را پشت سر گذاشته است و اکنون زمان باردهی آن است، بی‌شک مورد غضب وهابیت و صهیونیست خونخوار قرار گرفته است.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در بیانیه خود متذکر شد: تماشای پیشروی منطقی و برحق اسلام و تشیع نه تنها در بین کشورهای منطقه بلکه در سراسر جهان و محبوبیتی که این دین الهی به واسطه چراغهای راهی چون چهارده معصوم (علیها سلام) و به طور کلی‌تر، پیامبران الهی در طول تاریخ پیدا کرده است، قطع به یقین از سوی کفار صدر اسلام که امروزه در قالب وهابیون افراطی و گرایش‌هایی از صهیونیستها و سلفی‌های تندرو که بویی از خداوند و ایمان به اصول اولیه تمام ادیان الهی هم نبرده‌اند، قابل پذیرش نیست.

دانشجویان دانشگاه شاهد به نمایندگی از جریان دانشجویی سراسر کشور در بیانیه خود اعلام کرد: شهادت پنج تن از برادران شیعه خود در مصر را به خدمت ولی عصر (ارواحناله‌الفدا) و سپس به تمامی مسلمانان سراسر جهان تسلیت عرض می‌نماییم و در وحله دوم این امر را محکوم می‌کنیم.

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد در پایان بیانیه خود تاکید کرد: گوش به فرمان ولی امر مسلمین سراسر جهان، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دام ظله) آماده‌ایم جان خود را در مسیر اعتلای پرچم اسلام و بازپس‌گیری انتقام خون برادران شهیدمان فدا کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار