امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 170886
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 265
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، دربار پادشاهی سعودی امروز دوشنبه اعلام کرد ملک سلمان از امروز ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، دربار پادشاهی سعودی امروز دوشنبه اعلام کرد ملک سلمان از امروز (دوشنبه) برای گذراندن تعطیلات خود به خارج سفر خواهد کرد.

در بیانیه صادره از دربار پادشاهی آل سعود از قول سلمان بن عبدالعزیز آمده است: «با توجه به عزم و تصمیم ما برای سفر به خارج از پادشاهی، امروز به‌موجب فرمانمان، شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز را جانشین خود در اداره امور کشور و حفظ منافع ملت در دوران غیبتمان در سعودی قرار می‌دهیم».

خاطرنشان می‌شود پادشاه سعودی هرساله در یک سفر پرزرق‌وبرق و پرهزینه به‌مدت تقریباً یک ماه، شهر تفریحی «طنجه» مغرب را استراحتگاه خود قرار می‌دهد.

پیش از این نیز رسانه‌ها اعلام کرده بودند ملک سلمان به‌زودی برای تعطیلات از عربستان خارج خواهد شد و امور را به محمد بن سلمان خواهد سپرد. این امر همچنین به زمینه‌چینی برای انتقال قدرت کامل به پسر 31ساله پادشاه تعبیر می‌شود.

رأی الیوم در جدیدترین مطلب خود درباره دربار سعودی نوشته بود کسانی که از مسائل پنهانی قصر پادشاهی در عربستان سعودی باخبر هستند، احتمال کناره‌گیری ملک سلمان بن عبدالعزیز از تخت سلطنت به‌نفع پسرش محمد بن سلمان در فاصله زمانی که از پنج ماه فراتر نخواهد رفت، بعید نمی‌دانند.

انتهای پیام/*

آخرین اخبار
پربازدید ها