امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - 2018 July 18
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 170890
تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۸:۳۳
تعداد بازدید: 343
به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین امروز دوشنبه در سخنانی تأکید کرد: کرملین قاطعانه مخالف ...

به گزارش گروه بین الملل پیروان مــوعــود به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین امروز دوشنبه در سخنانی تأکید کرد: کرملین قاطعانه مخالف هرگونه تحریم‌های جدید آمریکا است. این تحریم‌ها نه‌تنها به روابط دوجانبه آمریکا و روسیه لطمه وارد می‌کند بلکه علیه منافع کشورهای ثالث خواهد بود.

وی در جمع خبرنگاران تصریح کرد: ما ادامه رویکرد آمریکا در اعمال تحریم‌ها را غیرسازنده، به‌ضرر منافع دو کشور و احتمالاً به‌ضرر منافع سایر کشورها می‌دانیم.

پسکف در پاسخ به سؤالی درباره اقدامات تلافی‌جویانه روسیه در قبال آمریکا نیز گفت: ما این‌گونه فرضیه‌ها و استدلال‌ها را نامناسب می‌دانیم، این غیرسازنده است که درباره واکنش‌های احتمالی صحبت کنیم بدون آنکه اطلاع روشن و دقیقی از تصمیمات مصوب یا غیرمصوب داشته باشیم.

کمیسیون اروپا با انتشار بیانیه‌ای هشدار داده است که اعمال تحریم‌های کنگره آمریکا علیه روسیه می‌تواند تبعات ناخواسته و گسترده‌ای علیه تلاش‌های اتحادیه اروپا برای متنوع کردن منابع انرژی خود و کاهش وابستگی به روسیه داشته باشد.

مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس سنا با اعمال تحریم علیه ایران، روسیه و کره شمالی موافقت کرده‌اند.

انتهای پیام/*

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها