امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17093
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد جباری نماینده مردم بندر لنگه و بستک در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، احمد جباری نماینده مردم بندر لنگه و بستک در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز صبح مجلس حضور حماسی مردم شریف ایران در 24 خرداد را به مقام معظم رهبری تبریک گفت.

وی افزود: این حماسه سرآغاز رویکردی جدید در اعتلا بخشیدن به نظام جمهوری اسلامی و فرصتی تازه و منحصر به فرد است که بتوان از آن برای حل مشکلات جامعه به خصوص فقر و تورم استفاده کرد.

نماینده مردم بندر لنگه خطاب به رئیس‌ جمهور منتخب گفت: رئیس‌ جمهور منتخب در سایه تعامل با دیگر قوا و دوری از جریان‌های فرصت‌طلب و جنجال‌آفرین می‌تواند گام‌های مهمی برای حل مشکلات مردم بردارد و با تأکید بر امید، زمینه حل برخی چالش‌های بین‌المللی و منطقه‌ای را فراهم آورد.

جباری با بیان اینکه در این میدان بزرگ عمل و تدبیر نمایندگان مجلس نیز حمایت و همکاری کامل خویش را با دولت یازدهم اعلام می‌دارند، افزود: با توجه به شخصیت مدبرانه آقای روحانی انتظار می‌رود بتوان موجبات خدمت به ملت را در سایه توسعه متقابل مدیریت و راهبردی فراهم کرد.

وی در ادامه به محرومیت استان‌های جنوبی به ویژه استان هرمزگان اشاره کرد و گفت: بیکاری در حوزه انتخابیه من به خصوص در میان تحصیل کرده‌ها به چشم می‌خورد و در حالی که بندر لنگه از لحاظ اقلیمی در بهترین وضعیت یعنی نزدیک به آبهای خلیج فارس قرار دارد، باز با مشکل بیکاری گریبان‌گیر است و رنج می‌برد.

جباری با تاکید بر اینکه استان هرمزگان از عدم توسعه در رنج است، خاطر نشان کرد: گمرک بندر چارک همچنان تعطیل مانده و به خاطر تعارض بخشی و سلیقه‌ای باعث بلااستفاده ماندن گمرک این بندر شده است.

وی به مصوبه مجلس در مورد منطقه ویژه اقتصادی شهرستان بندر لنگه اشاره و تصریح کرد: این مصوبه فقط در حد مصوبه باقی مانده است.

نماینده مردم بندر لنگه و بستک در مجلس نسبت به نبود فضای ورزشی مناسب برای جوانان در حوزه انتخابیه‌اش انتقاد کرد و با توجه به گرمای 45 درجه‌ای هوای این شهرستان خواستار ایجاد سالن‌های ورزشی سرپوشیده شد.

جباری افزود: به عنوان رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس عرض می‌کنم که عملا به راه‌های روستایی توجه نشده است و ده‌ها خانوار به دلیل همین راه‌های ناهموار عزادار شدند.

وی سخنان خود را اینگونه به پایان برد که صیادی در شهرستان‌های حوزه انتخابیه من حدیث مفصلی دارد؛ به گونه‌ای که 40 ملیت از آب‌های خلیج فارس ماهیگیری می‌کنند در حالی که هرمزگانی‌ها با قایق‌های کوچک خود اجازه ماهی‌گیری ندارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها