امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17097
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: 80
حسن غفوری‌فرد رئیس هیئت نظارت و بازرسی شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به ...

حسن غفوری‌فرد رئیس هیئت نظارت و بازرسی شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: دکتر روحانی با شعار اعتدال‌گرایی و دوری از افراط و تفریط در عرصه انتخابات حاضر شدند و به همین علت رأی آوردند.

وی افزود: امید است در کابینه‌ای که تشکیل می‌دهند نیز از افراد دارای این تفکر از دو طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا با توجه به شایسته‌ سالاری استفاده کنند.

این استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رابطه با اولویت اصلی دولت جدید گفت: در مسائل داخلی اولویت اصلی مسائل اقتصادی است. کاهش تورم، افزایش تولید، ایجاد اشتغال و مسکن باید از اولویت‌های نخست دولت بعدی باشد.

غفوری‌فرد همچنین در رابطه با اولویت‌های اصلی دولت در مسائل خارجی خاطرنشان کرد: در مسائل خارجی افزایش تعاملات جهانی با توجه به گرایش به اعتدال‌گرایی از اولویت‌های اصلی است که دولت باید بتواند موقعیت نظام جمهوری اسلامی ایران را با افزایش تعامل با کشورهای جهان به خصوص کشورهای اسلامی تحکیم بخشد و با حفظ اصول عزت، حکمت و مصلحت با کشورهای دیگر تعامل داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه مردم در این دوره رأی به عقلانیت و اعتدال‌گرایی دادند، افزود: انتخابات ریاست‌جمهوری و راهیابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی و پیروزی تیم ملی والیبال در لیگ جهانی باعث افزایش شور و نشاط در جامعه شده است و حماسه سیاسی و ورزشی  بستر مناسبی را برای تحقق حماسه اقتصادی فراهم کرده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها