امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17099
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: 62
ابراهیم‌ کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

ابراهیم‌ کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به دستاورد راهبردی تحقق حماسه سیاسی ملت ایران اظهار داشت: خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران موجبات تغییر رویکرد معادلات سیاسی جهان را در مسیر عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در پی داشت.

وی افزود: این اقدام، هوشمندی و درایت پیش‌دستانه رهبر معظم انقلاب را در خنثی‌سازی توطئه‌های داخلی و خارجی دشمن به اثبات رساند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد: با حضور آگاهانه و حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی، حماسه حضور بی‌سابقه مردم در راهپیمایی عظیم 22 بهمن، تکمیل و موجبات عزم عمومی ملت سرافراز ایران را در دفاع از سه عنصر ارزشمند امنیت ملی، منافع ملی و وحدت ملی در راستای تحقق این حماسه بزرگ فراهم کرد.

وی با بیان اینکه موجبات تکمیل حماسه‌آفرینی‌های سیاسی، مشارکت گسترده مردمی را در عرصه انتخابات ریاست جمهوری فراهم کرد، گفت: این حماسه، موجبات وحدت کلمه سلیقه‌های مختلف را در حمایت از منافع و امنیت ملی فراهم و بر عزم ملی و اراده استوار ملت بزرگ ایران در برابر شیطنت‌‌های داخلی و خارجی افزود.

کارخانه‌ای با بیان اینکه حماسه 24 خرداد بر عزت، اقتدار و همبستگی ملت ایران در مسیر رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی افزود، تصریح کرد: این حماسه گامی بلند را در استمرار حماسه‌‌های پرشکوه شهیدان در دفاع از عزت و سرافرازی جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشت.

نماینده همدان ادامه داد: خلق این حماسه عظیم، اوج بیداری ملت بزرگ ایران در دفاع از اسلام، امام، انقلاب و رهبری بود و ملت سلحشور ایران را برای مواجهه با هر نوع توطئه سیاسی و اقتصادی دشمن بیش از پیش آماده‌تر کرد.

وی با بیان اینکه تحقق حماسه سیاسی حمایت قطعی ملت ایران از نظام اسلامی در برابر القائات شیطنت‌آمیز دشمن مبنی بر ایجاد فاصله بین نظام و مردم را به دنبال داشت، گفت: این اقدام مدبرانه موجبات اقتدار و اراده مصمم ملت بزرگ ایران را در مواجهه با توطئه‌های سیاسی و اقتصادی دشمن فراهم و بر وحدت کلمه و همدلی ملت سلحشور ایران افزود.

کارخانه‌ای اضافه کرد: این حماسه همچنین توطئه‌های دشمنان خارجی را بی‌اثر و رویاهای کج‌اندیشان داخلی را نقش بر آب کرد.

نماینده همدان با بیان اینکه تحقق حماسه سیاسی ملت ایران برتری نظام مردم‌سالاری دینی را در مواجهه با توطئه‌های سیاسی و اقتصادی در مقابل نظام‌های لیبرال و سکولار به اثبات رساند، افزود: این حماسه بر اقتدار سیاسی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای افزود و موجبات تغییر رویکرد فرهنگی در مناسبات بین‌المللی از انفعال به پیشتازی و افزایش قدرت رقابت‌پذیری جمهوری اسلامی ایران را در معادلات سیاسی و اقتصادی جهانی فراهم کرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان داشت: این حماسه بر درخشش و اقتدار جمهوری اسلامی در عرصه معادلات سیاسی جهانی افزود و ریشه هر نوع فتنه خارجی و داخلی را قبل از جوانه زدن بر پیکر نظام خشکانید.

وی با بیان اینکه حماسه سیاسی 24 خرداد موجبات ناامیدی دشمن را در طراحی توطئه‌های جدید علیه جمهوری اسلامی و شور و نشاط حماسی ملت بزرگ ایران را در عرصه معادلات سیاسی داخلی و بین‌المللی فراهم کرد، تصریح کرد: اقدام هوشمندانه ملت بزرگ ایران در تحقق اهداف این نام‌گذاری حماسی، تمام معادلات و شیطنت‌های سیاسی استکبار جهانی و فریب‌خوردگان داخلی آ‌نها را نقش بر آب کرد.

کارخانه‌ای ادامه داد: این حماسه موجبات اتحاد و یکپارچگی ملت بزرگ ایران را در بی‌اثر کردن توطئه‌های داخلی و خارجی دشمن اسلامی را بیش از پیش فراهم و ملت بزرگ ایران را برای مواجهه با هر نوع توطئه سیاسی دشمن آماده‌تر کرد.

نماینده همدان با بیان اینکه حماسه سیاسی ملت ایران در انتخابات 24 خرداد یادآور شد: این حماسه موجبات بی‌اثر کردن شیطنت سازمان‌های به ظاهر حقوق بشری را در آزاد نبودن انتخابات و محدودیت‌ آزادی‌های اجتماعی و سیاسی را بیش از پیش فراهم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها