امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - 2018 July 18
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 171005
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۸:۵۸
تعداد بازدید: 443
کلناعباسک یا مهدی؛
6سال پیش که شروع کردیم به کار فرهنگی مهدوی شاید فکرش را هم نمی کردیم که روزی برسد و ما هنوز در کنار هم باشیم. گرچه خیلی ها آمدند و رفتند و جز خاطره شان چیزی باقی نماند ولی تاثیر کارهایی که در کنار هم انجام دادیم و آثاری که خلق کردیم برای همیشه باقی خواهد ماند.

کلناعباسک یا مهدی؛

سلام بر یگانه بی همتای عالم هستی ، آخرین ذخیره خداوند بر روی زمین ، باقیمانده همه اولیاء و اوصیا ، وارث همه انبیاء ، نور دیده علی (ع) و فاطمه (س) ؛

سلام بر همه مهدی باوران حقیقی و خالص ، آنهایی که پاکی دلشان را با هیچ منفعت دنیوی طاق نمی زنند، آن مهدی باورانی که از باور به یاوری رسیدند.......

 

6سال پیش که شروع کردیم به کار فرهنگی مهدوی شاید فکرش را هم نمی کردیم که روزی برسد و ما هنوز در کنار هم باشیم. گرچه خیلی ها آمدند و رفتند و جز خاطره شان چیزی باقی نماند ولی تاثیر کارهایی که در کنار هم انجام دادیم  و آثاری که خلق کردیم برای همیشه باقی خواهد ماند.

6 سال پیش سالروز ولادت هشتمین اختر آسمانی و پادشاه همه زمینیان، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به فال نیک گرفتیم و در پیروان موعود دور هم جمع شدیم و بدون خستگی کار فرهنگی را شروع کردیم، برای مولایمان، پدر آسمانی، مهدی موعود(عج) کار کردیم از جان و دل.

با هر سختی به ششمین سال دور هم بودن رسیدیم ، ششمین سالی که گرچه با هم بودن را جشن می گیریم اما در دلهایمان غوغاست ، چون باز هم مهدی فاطمه (س) را نیافته ایم و هنوز سرگردانیم. باز هم سال دیگری طی شد و ما یتیمان دور افتاده از پدر مهربانمان با چشمان گریان و دلهای نگران ، چشم به راه دوختیم و گوش به اخبار سپردیم ، شاید نشانه ای از او بیابیم.

 امیدواریم روزی برسد که خبر ظهور مولایمان را در کانال تلگرامی پیروان موعود با همراهان به اشتراک بگذاریم.

از شما که با ما همراه بودید و هستید سپاسگزاریم و دعا می کنیم روزی برسد که ذکر" اللهم عجل لولیک الفرج " به تحقق بپیوندند.

جشن تولد مجازی هم حال و هوای خودش را دارد.چون محدودیتی در فضا و مکان و تعداد مهمانها نداری، همه دوستانت می توانند بیایند و با تو شاد باشند.

ما هم همه شما را به مهمانی خودمانی " جشن تولد پیروان موعود" دعوت می کنیم.

باشد که مولایمان از ما راضی، قلبهایمان آکنده از مهر ایشان، عزممان راسخ و ایمان نفوذناپذیر باشد 

تا ظهور پدر مهربانمان ، حضرت مهدی موعود (عج)

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها