امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 17101
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: 66
حکیمی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حکیمی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: امروز چهارشنبه تحقیق و تفحص از معاونت نظارت و راهبردی رئیس‌جمهور را با امضای 33 نفر از نمایندگان تقدیم هیئت رئیسه مجلس کردیم.

وی خود را طراح این تحقیق و تفحص معرفی کرد و گفت: اتفاقاتی در معاونت نظارت راهبردی رئیس‌جمهور افتاده است که حتما بایستی بررسی شود؛ رقم‌های سنگین و نجومی وجود دارد که به صورت غیرقانونی در جاهای دیگر هزینه شده است.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه هیچ گزارشی مبنی بر اینکه این ارقام در کجا هستند، وجود ندارد، خاطرنشان کرد: 250 میلیون دلار از قانون بودجه بایستی به آشیانه جمهوری اسلامی اختصاص می‌یافت اما نه تنها یک دلار از این مبلغ به آشیانه جمهوری اسلامی اختصاص نیافت بلکه از کل مبلغ حدود 190 میلیارد تومان به هلال احمر اختصاص یافت و هلال احمر هم در این زمینه پاسخگو نیست.

حکیمی گفت: این تحقیق و تفحص دارای 14 محور است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها