امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 171056
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۰۰:۰۰
تعداد بازدید: 475
پیروان مـوعـود قصد دارد با استفاده از ظرفیت موجود و در حد توان به یاری شما مهدی یاوران گرامی در راستای کمک به نیازمندان در طرحی تحت عنوان "کرامت مهدوی " اقدام به جمع آوری صدقه ها و تهیه اقلام ضروری و توزیع در بین نیازمندان نماید !

 امام زمان(عج) در روایتی که در جلد دوم کتاب بحارالانوار، صفحه 474 آمده است، می فرمایند: «من كان في حاجة الله، كان الله في حاجته؛ فردی که در راه حوائج الهی باشد، خداوند نیز وی را در راه رسیدن به حاجت هایش یاری می کند»
خلاصه بگوییم همه میدانیم خیلی ها هستند که در گوشه ای از این شهر محتاج یک لقمه نان هستند و به هر دری میزنند اما موفق به تامین مایحتاج زندگی خود نیستند !

پیروان مـوعـود قصد دارد با استفاده از ظرفیت موجود و در حد توان به یاری شما مهدی یاوران گرامی در راستای کمک به نیازمندان در طرحی تحت عنوان "کرامت مهدوی " اقدام به جمع آوری صدقه ها و تهیه اقلام ضروری و توزیع در بین نیازمندان نماید !

این اطلاعیه روز های سه شنبه در صفحات مجازی مجموعه منتشر خواهد شد و سهم هر پیرو موعود 1000 تومان میباشد(لازم به ذکر است در پرداخت مبالغ بالاتر و کمتر نیز محدودیتی نخواهد بود) ؛ میانگین در صورت پرداخت 1000 تومن توسط 300 نفر از اعضا لبخند بر لبان چند خانواده نیازمند خواهد نشاند !

برای پرداخت کمک های خود و ورود به بخش پرداخت اینترنتی کلیک فرماییدنکته : گزارش پرداخت ها و خرید ها در کانال منتشر خواهد شد !

به امید ظهور مولا و سرومان که صدالبته نزدیک است ان شالله 

روابط عمومی پیروان موعود

 

آخرین اخبار
پربازدید ها