امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - 2018 July 18
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 171066
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۲:۴۲
تعداد بازدید: 269
به گزارش «شيعه نيوز»، روزنامه المنار چاپ فلسطین به نقل از "منابع خاص" خود نوشت: یک هیئت اسرائیلی به ریاست یکی از وزرای کابینه بنیامین ...

به گزارش «شيعه نيوز»، روزنامه المنار چاپ فلسطین به نقل از "منابع خاص" خود نوشت: یک هیئت اسرائیلی به ریاست یکی از وزرای کابینه بنیامین نتانیاهو هفته گذشته با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در شهر ریاض پایتخت عربستان ملاقات کرده است.

روزنامه المنار افزود: این ملاقات در حضور رئیس دستگاه اطلاعات نزدیک به محمد بن سلمان فرزند شاه سعودی انجام شد که روابطی قوی با دستگاه‌های امنیتی اسرائیل دارد.

این منابع تصریح کردند: دوطرف مسائل مورد علاقه و در صدر آن اوضاع سوریه و لبنان، افزایش قدرت حزب الله علیه منافع و اهداف مشترک ریاض و تل آویو، نقش اسرائیل در جنگ تحت هدایت و حمایت عربستان، مشارکت عربستان در هرگونه تدابیر آتی برای نظارت بر حرم قدسی شریف و عادی سازی روابط بین عربستان و اسرائیل را بررسی کردند.

این خبر درحالی منتشر می شود که پیش از این نیز بارها اخبار روابط پنهانی و آشکار مسئولان و نهادهای سعودی با مسئولان و نهادهای رژیم صهیونیستی در سطح رسمی و غیررسمی فاش شده بود.

آخرین اخبار
پربازدید ها