امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 171071
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ساعت ۱۳:۲۵
تعداد بازدید: 1087
آنان از ترس خدا بیمناکند و آرزوی شهادت دارند. خواسته شان این است که در راه خدا کشته شوند. شعارشان ای خونخواهان حسین علیه السلام است. چون حرکت می کنند و رعب و ترس از آنان در دل دشمن به فاصله یک ماه در حرکت است.

به گزارش پیروان مـوعـود؛امام صادق(ع) درباره ویژگی های یاران حضرت قائم(عج) می فرمایند: «آنان از ترس خدا بیمناکند و آرزوی شهادت دارند. خواسته شان این است که در راه خدا کشته شوند. شعارشان ای خونخواهان حسین علیه السلام است. چون حرکت می کنند و رعب و ترس از آنان در دل دشمن به فاصله یک ماه در حرکت است.»

یکی از دوستان حججی با اشاره به عدم تمایل گروه تروریستی داعش برای تبادل اسرا گفت: « محسن که نزدیک به ۵سال  سابقه حضور در سپاه را دارد، جوانی بسیار معتقد، شجاع و عاشق شهادت بود که تنها دو هفته از دومین اعزامش به سوریه می گذشت.»

 

وی از درج مطالب متعدد مربوط به شهادت در دفترچه خاطرات حججی خبر داد و بیان داشت: « معمولا برای اعزام مدافعان حرم در دومین نوبت، محدودیت های خاص اعمال می شود ولی محسن به دلیل علاقه و اشتیاقش با اصرار بسیار زیاد توانست در این مرحله نیز در لیست اعزامی ها قرار گیرد.»

 

شهید مدافع حرم «محسن حججی» یکی از نیروهای لشکر زرهی 8 نجف اشرف و یکی از نیروهای فعال موسسه شهید احمد کاظمی بود. از این شهید بزرگوار یک فرزند ۲ساله به یادگار مانده است.


آخرین اخبار
پربازدید ها